המידעונים הקודמים:

 

 

 

איגוד המתכת, החשמל והתשתיות גאה לברך את חבריו החדשים:

אטלנטיום בע"מ
אי.אס.אם כספות וזיווד בע"מ
א.פתיה בע"מ

 

 

 

 

 

 

הקש כאן לצפייה במידעון בדף נפרד

פברואר 2004

 

 

 


"לתעשיינים יש עניין בהסכמים שייצרו מדיניות תקינה מתואמת מול האיחוד האירופי"

התאחדות התעשיינים קיימה ב- 12 בפברואר מפגש בהשתתפות נציגי ענפים שונים, במטרה לגבש את עמדת התעשייה כלפי הסכמים דו-צדדיים העתידים להיחתם בין ישראל לאיחוד האירופי בתחום מדיניות התקינה והערכת תואמות (Conformity Assessment).
העמדה שגובשה היא שלתעשייה הישראלית יש עניין רב בכניסה להסכם דו-צדדי עם האיחוד האירופי לגבי מוצרים המכוסים בדירקטיבות הבאות:

לפרטים נוספים ניתן לפנות למהנדס האיגוד, עוזי מרדכי, המרכז את הטיפול בנושא.


נדחה בשנה יישום תקנות יעילות אנרגטית במזגנים (COP)

במשך למעלה משנה ליווה האיגוד את יצרני המזגנים במאמץ לדחות את יישומן של תקנות יעילות אנרגטית. באחרונה הוכתרו המאמצים בהצלחה, עת אישרה ועדת הכלכלה של הכנסת את דחיית יישום התקנות בשנה.

מהנדס האיגוד ממשיך לעקוב מקרוב אחר התפתחויות בנושא.


תקנות אחריות ושירות לאחר מכירה ישפיעו על יצרני המזגנים והמקררים

משרד התמ"ת יזם תקנות אחריות ושירות לאחר מכירה למוצרי חשמל ביתיים, שצפויות להשפיע על יצרני המזגנים והמקררים הישראלים.פורום יצרני טנק המרכבה:
מפגש עדכון: סטטוס פרויקט מרכבה סימן 4

חברי פורום יצרני טנק המרכבה מוזמנים למפגש עדכון, בהשתתפות ראש מנט"ק, תת אלוף עמיר ניר וסגן ראש מנה"ר לרכש יבשה, ראובן סופר.
באחרונה חלו התפתחויות חשובות הנוגעות לפרויקט המרכבה – בין השאר בעקבות תוספת התקציב למשרד הביטחון. המפגש יאפשר למפעלים חברי הפורום להיערך בהתאם לקצב ייצור הטנק הצפוי בשנים 2004-2005.


פורום תעשיות המים:
בואו למצוא הזדמנויות בפרויקט מתקן הסינון המרכזי

חברי פורום תעשיות המים בישראל מוזמנים למפגש להכרת מתקן הסינון המרכזי וחברת Black & Veatch.
Black & Veatch היא חברת בנייה, הנדסה וייעוץ המתמחה בתחום התשתיות, המים והאנרגיה (החברה דורגה בשנת 2002 במקום ה-78 ברשימת Forbes 500). החברה זכתה בפרויקט מתקן הסינון המרכזי של חברת מקורות במסגרת El-PC Joint Venture.
המפגש הוא הזדמנות להכיר את הפרויקט ואת מנהליו (הבריטיים והישראלים) ולהיחשף להזדמנויות עסקיות מקומיות ובינלאומיות.
לפרטים נוספים לגבי פורום תעשיות המים והפעילויות שהוא מקיים, אנא צרו קשר עם הלל גייגר, טל' 03-5198843


מפגש בנושא העסקת עובדים זרים

לאור האפשרות לשינוי הקריטריונים להעסקת עובדים זרים במפעלי התעשייה, ולאור השיחות המתנהלות לגבי שכרם, יקיים האיגוד מפגש בנושא.2 תוכניות מימון חדשות מוצעות לתעשיינים

שתי תוכניות ביטוח חדשות יתנו מענה לדרישות שמעלים תעשיינים: קבלת מימון כנגד החשבוניות שהופקו ללקוחות ויבוא חומרי גלם ללא צורך בתשלום מראש או בהעמדת בטוחות בנקאיות.


מרכז ההזדמנויות העסקיות מניב פירות ראשונים

בשבועות האחרונים, אנו מתבשרים מדי שבוע על הצלחות של מרכז ההזדמנויות העסקיות ועל הסיוע הרב שלו למנגנון השיווק במפעלים. הצלחה אחת לדוגמה: חברה זכתה בפרויקט לבניית גדר בהיקף של מאות אלפי שקלים. הפרויקט לא היה מוכר לחברה, אף שהיה בתחום פעילותה הקבוע ובאיזור שבו יש לה פעילות ענפה.
לסיפורי הצלחה נוספים...
גם מפעלך יכול להיות שותף להצלחת מרכז ההזדמנויות! לפרטים נוספים אנא בקרו באתר המרכז, או צרו קשר עם הלל גייגר, טל' 03-5198843